مدیریت آنلاین
رویداد و نشست

افزایش لیست مخاطبان، افزایش نرخ بازدیدها، افزایش نرخ مشتریان وفادار و آگاهی نسبت به برند شما

تماس با ما

برگزاری انواع رویداد و نشست‌ها

مطابق با آنچه شما و مخاطبانتان به آن نیازمندید

برنامه رویداد کنویست، یک پلت فرم مدیریت رویداد همه جانبه، قادر به مدیریت رویدادها در  هر نوع و مقیاسی  است. یک برنامه‌ جامع که از تخصیص وظایف، برنامه‌ریزی رویداد، سازماندهی، فروش بلیط گرفته تا دیده شدن و ارتقاء آن را  پوشش  می‌دهد.

 

 


کنفرانس

فستیوال 

وبینار

خیریه 

کلاس آموزشی

نمایشگاه

زمان‌بندی برنامه‌ها و مدیریت سخنرانان 

ابزارهای‌ پیشرفته هماهنگی محتوای نشست و رویدادها

با اضافه کردن فرم پیشنهاد ارائه کننده به صفحه رویدادها به بازدیدکنندگان خود این امکان را می‌دهید تا سخنرانان و ارائه دهندگان را انتخاب کنند. سازماندهی پروسه‌های طراحی شده در هر رویداد یا ارائه و برنامه‌ریزی آنها در کسری از ثانیه انجام خواهد شد و در نمای گانت برای بازدیدکنندگان شما قابل نمایش است. 

به طور خودکار دستور کار رویدادها را با طراحی ویژه و خاص مستقیماً در وب سایت خود نمایش دهید. به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید به راحتی برنامه رویدادهای منتشر شده شما را جستجو و مرور کنند و سریعاً بر اساس تاریخ، مکان، برچسب‌ها و بلندگوها فیلتر کنند.

فروش آنلاین بلیت 

به صورت اتوماتیک از طریق درگاه پرداخت شخصی شما 

مدیریت ثبت‌نام رویداد و فروش آنلاین بلیت. کافیست تا تصمیم بگیرید که آیا مایل به برگزاری یک رویداد رایگان هستید و یا شرکت‌کنندگان باید هزینه بلیت‌ خود را پرداخت کنند که این امکان می‌تواند از دو طریق درگاه بانکی شخصی شما و صورتحساب آنلاین برای مشتریان شما فراهم شود. همچنین می‌توانید شرایط خاصی مانند بلیت‌های اولیه رایگان، مزایا اعضای خاص یا ردیف‌های صندلی خاص برای بلیت‌ها تعریف نمایید. در واقع هر آن‌چه که شما برای افزایش حضور افراد در رویداد و مدیریت لیست مهمانان نیاز دارید در یک فرم برای شما فراهم است. 

دمو رایگان!

جذب حامی مالی

فرصت همکاری و کاهش هزینه‌ها با معرفی دیگر برندها از طریق رویدادی که شما برگزار می‌کنید. 

به راحتی اسپانسرهای قبلی را مدیریت کرده و برای فروش آنلاین فرصت همکاری جدید و جذب اسپانسر از طریق فروشگاه اینترنتی خود اقدام نمایید. حامیان مالی را به ترتیب براساس سطح حمایتی که در پایین هر صفحه رویداد خریداری می کنند، معرفی نمایید.

ابزارهای تبلیغاتی پیشرفته 

رویدادها را به صورت موثر در همه کانال‌ها معرفی کنید. 

مخاطبان خود را تقسیم‌بندی کنید و از رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی استفاده کنید تا رویدادهای خود را به مخاطبان مناسب ارتقا دهید.  کمپین‌هایی ارسال ایمیل خودکار یا ارسال پیامک متنی برای همه شرکت‌کنندگان راه‌اندازی کنید و یا محتوای خاصی را به جامع هدف خاصی ارسال نمایید. همچنین این امکان فراهم است تا صفحات لندینگ موقت برای کمپین های مختلف بازاریابی خود طراحی کنید.


یکپارچه با Google Analytics

قابلیت آنالیز هر گامی که در مسیر برگزاری رویداد برمی‌دارید

یکپارچگی برنامه رویداد کنویست با Google Analytics این امکان رو فراهم می‌کند تا انواع نشست‌ها را از طریق سبد خرید آنلاین خریداری کرده و هر اقدام call-to-actions را ردیابی کرده و بررسی نمایید. همچنین تمامی ابزارهای بازاریابی کنویست با Google Analytics متصل بوده و به شما یک دید کامل از تمام زوایای کسب و کار شما

یکپارچه با SEO

افزایش بازدید و جذب مشتریان بیشتر

در برنامه رویداد کنویست بدون نیاز به به تنظیمات خاص به صورت مستقیم به ابزار SEO دسترسی خواهید داشت. پیشنهاد کلمه کلیدی بر اساس جستجوی بیشتر واژه ها در Google که به شما امکان می دهد محتوای خود را با تدبیر طراحی کنید و رویدادهای خود را تبلیغ کنید.

یکپارچه با سایر برنامه‌های کنویست